Bodrum Baca Davlumbaz Temizliği

Bodrum Baca Davlumbaz Temizliği

Pişen yemeğin tam üzerinde konuşlandığından hijyenin en önemli olduğu noktadır. Bu yüzden bakım ve temizliği hassasiyet gerektirmektedir.

Davlumbaz en çok yağlanan bölümdür:

Davlumbaz kaynaklı baca yangınlarının oluşmasına sebebiyet vermemek için davlumbazların ayda 3 kez temizletilmesi gerekmektedir. Konuyla ilgili tüm işlemlerinizde uzman kadromuz ve gelişmiş ekipmanlarımızla yanınızdayız. İletişim formlarımız veya telefonlarımız araclığıyla bizimle irtibata geçebilir, ihtiyacınız olan hizmetin belirlenmesi ve uygulanması için bilgi veya randevu alabilirsiniz.

Yağlı kanal temizliği

Yağlı Kanal Temizliği otel, restaurant, sosyal tesisler, kafeler, yemekhane ve yemek şirketlerinin mutfaklarında bulunan çeşitli yemek pişirme usulleri için kullanılan ocakların üzerinde bulunan davlumbaz ve davlumbaza bağlı kanalların iç cidarlarında oluşan yağlı tabakanın temizlenmesi ve sanitasyonu işlemidir.

Her işletmedeki mutfağın pişirdiği yemeğe göre davlumbaz, kanal ve motorlarında farklı yoğunlukta yağ kalıntıları oluşur. Unutulmamalıdır ki mutfak kanallarında çıkan yangın, davlumbaz ağzındaki yağların tutuşması ile başlar. İşletmeler biriken yağın yoğunluğuna göre belirli aralıklarla davlumbaz, kanal ve motor temizliği yaptırmalıdır.

"Lpg veya Doğalgaz kullanılmış olsa bile otel, lokanta, restaurant, yemek fabrikası gibi topluma açık yerlerin ocaklarının ve yemek pişirilip kızartma yapılan tüm yerlerin bacalarının yılda 3 defa temizlenmesi zorunludur."

Konuyla ilgili tüm işlemlerinizde uzman kadromuz ve gelişmiş ekipmanlarımızla yanınızdayız. İletişim formlarımız veya telefonlarımız araclığıyla bizimle irtibata geçebilir, ihtiyacınız olan hizmetin belirlenmesi ve uygulanması için bilgi veya randevu alabilirsiniz.