Bodrum Tekne ve Yat Temizliği

Bodrum Tekne ve Yat Temizliği

Bodrumda Tekne ve Yat temizliği firması olarak, tekne ve yatlarınızın yapım, bakım ve tamir aşamasından sonra liman ve marinalarda temizlik ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik temizlik hizmeti vermektedir.

Tekne temizliği hem yeni imalat hemde periodik şeklinde yapıyoruz. Yeni imalattan çıkmış gemilerde kaptan köşkünden, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak, revir katlarının ilk önce ambalaj korumaları sökülür daha sonra hijyenik kimyasallarla her nokta en ince ayrıntısına kadar tekrar elden geçer ve teslim edilir. Periyodik temizlikte ambalaj sökümü olmadığı için direk kalıcı ve detaylı temizlik ürünleriyle hijyen sağlanır ve kullanıma sunulur.

Yat temizliği her türlü kirlenmeye maruz kalmış bir mekan olarak her alanı özel ürünlerle temizlenir ve parlatılır. Temizlenecek alana göre ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplamalar gibi her noktaya ayrı kimyasal ve koruma uygulanarak temizlenir.

Tekne ve Yat Temizliği

Gemi-Tekne ve Yatlarınızın temizliğinde tarafımızda yapılan çalışmalar sonrasında tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik olacağına dair garanti veririz. Kullandığımız malzemeler,hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır. Tekne ve yat temizlikleri en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi,yat ve tekneler için iç yapılarına uygun, özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız. Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile yat temizlik hizmeti profesyonel bir şekilde veren FM temizlik, yatınızı en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.