Bodrum Yerinde Halı ve Koltuk Temizliği

Bodrum Yerinde Halı ve Koltuk Temizliği

FM Temizlik hizmetleri endüstri tipi makinalarıyla Bodrumda yerinde halı yıkama ve halıflex yıkama hizmetide vermektedir

Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, yapacağı yıkamayı koltuğun ya da halının şekline ve kumaşına göre belirler. Söz konusu ürünün yapısına, kumaşına, cinsine ve rengine göre en müsait temizlik malzemesi ve aracını seçerek hiçbir zarar vermeden, aksine ilk günkü benzeri yenilenmiş ve sağlıkla hijyenikleştirilmiş bir hale getirir.

FM Temizlik, Bodrum'da koltuk temizliği ve halı yıkama hizmeti vermektedir. FM temizlik halı ve koltuk temizliğinde en son teknoloji ve en son konsantireleştirilmiş hususi temizlik malzemeleri ile halı ve koltuklarınızın dokusunu bozmadan ve renklerini bozmadan temizleyerek zararlı mikroplardan arındırıp sizlerin kullanımına sunmaktadır. Halıfleks temizliği yerinde yapılan bir temizlik uygulamasıdır. Zemin üzeri tam olarak boşaltıldıktan sonra halı yıkama makineleri bu makinelerin fırçalama özelliği vardır halı yıkama şampuanları ve leke sökücülerle fırçalanır köpüklü bir sistemdir, bu işlemden sonra vakumlama yapılarak gözenekteki tüm sular çekilir. Nem oranı yaz aylarında 5 saat kadar kalıcaktır bu süre içinde sedece büro ortamında üstünde gezilmemesi gerekir evlerde temizlikten hemen sonra kullanılabilir.

Kış aylarında işyeri ortamlarında en az 1 gün iyi sonuç için 2 gün üstünde gezilmemelidir. zorunlu ortamlarda galoş kullanılarak halıflekslerin korunmasını sağlayabilirsiniz. Koltuk ve İskemle yıkama fırçalama püskürtme ve emme sistemi ile yapılır. Koltukları yıkamadan önce lekeleri özel kimyasallarla çıkarılır. Yumuşak bir fırçayla koltuklar yıpratılmadan şampuanlı su ile fırçalanır. Fırçalama yapılırken oluşan pis su vakumlu makine ile emdirilir. Koltuklara temiz su verilir, yine iyi bir biçimde emdirilerek kurumaya bırakılır. Kuruma suresi yaz aylarında 10–12, kıs aylarında 18–20 saatleri arasıdır.

Evde Halı Koltuk temizliği hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.