Bodrum İnşaat Sonrası Kaba ve İnce Temizlik

Bodrum İnşaat Sonrası Kaba ve İnce Temizlik

Bodrumda İnşaat Sonrası Ev Villa İşyeri Bakımı, Kaba ve İnce Temizliği hizmetlerimizden faydalanabilmek için temizlik firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Evinizde ya da işyerinizde tadilat yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız, penleriniz is ve kir içinde, etiket bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerikiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde, sektöründe önde gelen firmalardan olan FM Temizlik Şirketi, siz değerli halkımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu felsefesinden asla taviz vermemiştir. Daire veya iş yerinizin inşaat ve tadilat sonrası temizliği özen ve dikkat isteyen bir iş olup bu güne kadar yapmış olduğumuz projelerimizde müşterimi hizmet kalitesinde, %97 tam memnuniyet ile buyük başarı yakalamıştır.

Sizlere de, bu hizmetlerimizden ihtiyaç duymanız halinde en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız güç ile sürdürmekteyiz.